Autoservis osobních a dodávkových vozů v Liberci

Servisujeme a opravujeme osobní a dodávkové vozy všech značek.
Vždy se držíme servisních postupů a doporučení výrobce vozu. Pro zjištění složitějších závad používáme moderní počítačovou diagnostiku. 

V prostorách našeho libereckého servisu vyměníme olej v motoru vašeho vozu, olejový, vzduchový a kabinový filtr.

Opravíme, vyčistíme a seřídíme brzdy. Důkladně prohlédneme podvozkové části a bude-li třeba vyměníme čepy, tlumiče, stabilizátory, poloosy.


Prohlédneme kompletní výfuk a katalyzátor, opravíme nebo vyměníme poškozené části. Slyšíte při jízdě nějaké nepatřičné zvuky jako klepání, bouchání nebo skřípání? Zabraňte větším škodám a přivezte nám vaše auto k prohlídce!

Po identifikaci závady dohodneme společně další postup.
U nás se Vám nestane, že bychom vyměnili vyměnili nějaký autodíl nebo zahájili opravu bez Vašeho souhlasu s časovým postupem nebo cenou.
Provádíme veškeré automechanické práce, pravidelné servisní prohlídky a opravy motorů i převodovek.

Náhradní díly
K opravám vozidel našich zákazníků používáme vzhledem k zachování bezpečnosti a spolehlivosti výhradně certifikované autodíly renomovaných výrobců - dodavatelů, kteří dodávají autodíly na výrobní linky do automobilek. Žádné asijské atrapy nebo materiálově ochuzené nejlevnější autodíly, které nic nevydrží. Používáme kvalitní autodíly střední cenové hladiny.


Generální opravy - GO motorů Liberec

Provádíme opravy všech typů benzínových a naftových motorů. Veškeré práce od servisních prohlídek po kompletní generální opravy.

Provádíme opravy motorů evropských výrobců Audi, BMW, Škoda, VW Volkswagen, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat nebo Volvo. 


Opravujeme, repasujeme a kompletně generálkujeme motory a hlavy motorů dodávkových vozů Ford Tranzit, Volkswagen Transporter, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Renault Master a další. Vše odborně a se zárukou.

Nejčastěji řešíme problémy se ztrátou výkonu motoru, špatné - obtížné starty, vysokou spotřebu, špatný - kolísavý chod motoru, vysokou kouřivost motoru nebo neodborné servisní zásahy ať už majitelů nebo jiných servisů.

Při opravě nebo servisu vašeho motoru vždy používáme certifikované - prověřené motorové díly renomovaných dodavatelů a servisní postupy doporučené a vyvinuté výrobci motorů.
U nás si můžete být jisti, že na motoru vašeho vozu budou pracovat vždy jen odborně zdatní zkušení automechanici vyučení v oboru, že použijeme vždy ty správné náhradní díly a že vždy dodržíme správné technologické postupy při opravě.


Koupit motor z vrakoviště nebo udělat opravu svého stávajícího motoru?

Výměna vašeho poškozeného motoru za jiný motor z vrakoviště je vždy řešení jen na velmi omezenou dobu. Tyto použité motory mají najeto stejně nebo i víc kilometrů než váš starý motor. Jakýkoliv problém se může projevit v podstatě kdykoliv, protože nezjistíte kolik má prodávaný motor ve skutečnosti najeto a jak pečlivě byl servisován. Cena motoru z vrakoviště také není zanedbatelná. Vy ale nevíte co kupujete, protože bez demontáže to nelze zjistit. Kupujete "zajíce v pytli". I na těchto motorech z vrakoviště je ale potřeba po namontování do vašeho auta udělat základní servis - filtry, olej, chladící kapalina a ideálně rozvodová sada, seřízení. To jsou další peníze...

Naproti tomu generální oprava vašeho stávajícího motoru vyřeší váš problém spolehlivě a se zárukou. Je na první pohled sice dražším řešením, ale ve výsledku několikanásobně ušetříte - peníze, čas a starosti. Což jistě oceníte o to více pokud svoje auto nebo dodávku potřebujete k podnikání ve vaší firmě.


Opravy, repase, GO motorů Škoda, VW, Seat 1.2 HTP

Opravujeme, repasujeme a generálkujeme motory Škoda, Seat, VW 1.2 HTP. Většina autoservisů nabízí pouze repase hlavy tohoto motoru, ale kompletní generální opravu nejsou schopni v požadované kvalitě zajistit. Důvodem je technologie výroby tohoto motoru, kde je blok motoru vyroben jako jeden celek, který není určen k demontáži a opravě, ale pouze celkové výměně. Po letech oprav těchto motorů jsme po zkušenostech dospěli k vlastnímu spolehlivému technologickému postupu při opravách bloku tohoto motoru. Můžeme tak našim zákazníkům nabídnout nejen opravu hlavy motoru 1.2 HTP, ale i kompletní generální opravu motoru 1.2 HTP Škoda Fabia, VW Polo, Seat Ibiza. Po této kompletní opravě najede motor při pravidelné správné údržbě dle zkušeností našich zákazníků dalších cca 150 tis. kilometrů bez problémů.

Jak se projevuje poškození motoru 1.2 HTP
- vysoká spotřeba oleje ( i několik litrů na 1000 km)
- snížený výkon motoru- zvýšená kouřivost motoru
- chod motoru pouze na dva válce- špatné, obtížné startování motoru
- kolísání chodu motoru na volnoběh a výrazné chvění motoru


Co je třeba s motorem udělat, aby znovu spolehlivě fungoval
- kompletní demontáž, včetně demontáže bloku motoru
- kompletní dekarbonizaci a zprůchodnění olejových kanálů
- GO hlavy motoru - srovnání/broušení hlavy, výměna ventilů, vodítek ventilů, gufer ventilů, sedel ventilů
- nová rozvodová sada
- zkontrolovat a případně opravit uložení vačkového hřídele
- zkontrolovat blok a při poškození provést výbrus válců motoru
- nové písty a kroužky
- zkontrolovat klikovou hřídel, případně opravit/zbrousit, namontovat nové ložiska
- při montáži kompletně přetěsnit motor
- nová sada těsnění, včetně gufer
- po montáži do vozu provést seřízení motoru ve voze
- provést diagnostiku řídící jednotky vozu a nastavit nové servisní intervaly


Koupit motor z vrakoviště nebo udělat GO stávajícího?
Výměna vašeho poškozeného motoru za jiný motor z vrakoviště je vždy řešení jen na velmi omezenou dobu. Tyto použité motory mají najeto stejně nebo i víc kilometrů než váš motor a mají stejný výrobně konstrukční problém. Ten se může projevit v podstatě kdykoliv, protože nezjistíte kolik má prodávaný motor ve skutečnosti najeto a jak pečlivě byl servisován. Cena motoru z vrakoviště také není zanedbatelná. Vy ale nevíte co kupujete, protože bez demontáže to nelze zjistit. Kupujete "zajíce v pytli".
Naproti tomu generální oprava vašeho stávajícího motoru vyřeší váš problém spolehlivě a se zárukou. Je na první pohled sice dražším řešením, ale ve výsledku několikanásobně ušetříte - peníze, čas a starosti.

Autoservis Rejchrt | ...pro vaše spolehlivé auto
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!